Rreth Nesh

PROFILI I KOMPANISË

Guangdong Nanxin Print & Packaging Co., Ltd. është e specializuar në projektimin, zhvillimin, prodhimin e produkteve të paketimit fleksibël plastike.Si prodhuesi kryesor i printimeve dhe paketimeve, Nanxin ka ofruar cilësi të shkëlqyera dhe shërbime të personalizuara në printim dhe paketim që nga viti 2001. Për shkak të diversifikimit në rritje të aplikacioneve të printimit në treg, ka një kërkesë të lartë për furnizime të personalizuara.Tani Nanxin është profesionist në këtë fushë, ne kemi përmirësuar cilësinë e shërbimeve të personalizuara.

Shkarko

Ne kemi qenë një fabrikë e tregtisë së brendshme, por tani jemi një kompani që integron prodhimin dhe tregtinë, që do të thotë se tani kemi avantazhe të mjaftueshme konkurruese në cilësi dhe çmim.Ndërkohë, cilësia dhe shërbimi ynë është njohur nga klientët dhe gradualisht janë bërë të famshëm në këtë fushë.Sapo klientët e rinj provojnë produktet tona, ata krijojnë një marrëdhënie afatgjatë me ne për shkak të besimit të tyre në produktet tona.Ne përpiqemi të tejkalojmë pritshmëritë duke bashkëpunuar me klientët tanë për të kuptuar dhe parashikuar nevojat e tyre të biznesit, përdorim ekspertizën tonë teknike për të prodhuar copën e printuar me cilësi më të lartë dhe për ta ofruar atë më shpejt se sa pritej me një çmim të përballueshëm.

PRODUKTET TONA KRYESORE JANË

Qese ambalazhi plastike, qese me fletë alumini, qese në këmbë, qese me zinxhir, qese për paketimin e ushqimit, qese letre kraft, qese mbyllëse e skajeve, qese paketimi kozmetike, qese çaji, qese ushqimesh, qese lodrash, qese për maska ​​fytyre, qese kafeje, qese maskash , qese me vakum, e kështu me radhë.

Nanxin e di që cilësia është mbijetesa e ndërmarrjes, kështu që ne absolutisht i ndaluam produktet e pakualifikuara nga fabrika, kujdesi i duhur, refuzojmë prodhimin e produkteve të pakualifikuara.Cilësia është një mjet i rëndësishëm dhe efektiv i konkurrencës në treg, cilësia është jeta e një ndërmarrje.

Kushtojini vëmendje cilësisë, kushtojini vëmendje thelbit të vlerës, siguroni klientëve produkte me cilësi të qëndrueshme është e barabartë me vlerën shtesë të paprekshme.

Nanxin premton të prodhojë ngjyrë të vërtetë dhe vlerë të vërtetë për klientët.


Regjistrohu në buletinin tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Na ndiq

në rrjetet tona sociale
  • facebook
  • sns03
  • sns02