За нас

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Guangdong Nanxin Print & Packaging Co., Ltd. е специјализирана за дизајн, развој, производство на пластични флексибилни производи за пакување.Како водечки производител на печатење и пакување, Nanxin обезбедува одличен квалитет и приспособена услуга за печатење и пакување од 2001 година. Поради зголемената диверзификација на апликациите за печатење на пазарот, постои голема побарувачка за приспособени материјали.Сега Nanxin е професионален во оваа област, го подобруваме квалитетот на приспособените услуги.

преземете

Порано бевме фабрика за домашна трговија, но сега сме компанија која ги интегрира производството и трговијата, што значи дека сега имаме доволно конкурентна предност во квалитет и цена.Во меѓувреме, нашиот квалитет и услуга беа препознаени од клиентите и постепено станаа познати во оваа област.Штом новите клиенти ги пробаат нашите производи, тие воспоставуваат долгорочна врска со нас поради нивната доверба во нашите производи.Ние се стремиме да ги надминеме очекувањата преку партнерство со нашите клиенти за да ги разбереме и предвидиме нивните деловни потреби, да ја користиме нашата техничка експертиза за да произведеме најквалитетно печатено парче и да го испорачаме побрзо од очекуваното по прифатлива цена.

НАШИТЕ ГЛАВНИ ПРОИЗВОДИ СЕ

Пластична кеса за пакување, торбичка од алуминиумска фолија, торбичка за стоечка торбичка, кеса со патент, кеса за пакување храна, крафт хартиена кеса, вметната кеса за запечатување на рабовите, козметичка кеса за пакување, кесичка за чај, кесичка за ужина, торбичка за играчки, торбичка за маска за лице, кеса за кафе, торба за маска , вакуумска кеса и така натаму.

Нанксин знае дека квалитетот е опстанок на претпријатието, така што ние апсолутно ги отфрливме неквалификуваните производи од фабриката, должно внимание, го отфрливме создавањето на неквалификувани производи.Квалитетот е важно и ефективно средство за пазарна конкуренција, квалитетот е животот на претпријатието.

Обрнете внимание на квалитетот, обрнете внимание на вредноста на јадрото, им обезбеди на клиентите производи со стабилен квалитет е еднакво да имаат нематеријална дополнителна вредност.

Nanxin ветува дека ќе произведе вистинска боја и вистинска вредност за клиентите.


Претплатете се на нашиот билтен

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нè

на нашите социјални медиуми
  • Фејсбук
  • sns03
  • sns02