Turne në fabrikë

Guangdong Nanxin Print & Packaging Co., Ltd. mbulon një sipërfaqe prej 12000 metrash katrorë, me ambient modern zyre, ndërtesa të mëdha fabrikash, punëtori të prodhimit të pastrimit, dhoma R&D, laboratorë dhe një grup personeli shumë profesional dhe teknik.Pajisjet dhe menaxhimi i avancuar janë garancia e produkteve me cilësi të lartë.Ne kemi linja të avancuara prodhimi të rotogravurës me shpejtësi të lartë, të cilat mund të përfundojnë në mënyrë perfekte printimin e nivelit të lartë, deri në 10 ngjyra.Përveç kësaj, ne kemi gjithashtu laminatorë të veshjes të aftë për petëzimin si tretës ashtu edhe pa tretës, tetë prerëse me shpejtësi të lartë me saktësi të lartë.Përveç kësaj, stafi ynë ka përvojë të pasur në funksionimin e makinerive, ata janë të angazhuar në këtë industri për shumë vite.I gjithë procesi ynë i prodhimit kryhet në përputhje me kërkesat e ISO9001.Ne vazhdojmë të inovojmë produkte të reja duke u siguruar që klientët tanë të përfitojnë nga zhvillimi më i fundit teknologjik në materiale dhe aplikim.

Flukset e punës për para-prodhim

1. Na jepni informacion të detajuar rreth çantës që dëshironi të bëni, si qëllimi i përdorimit, madhësia, vepra arti, struktura dhe trashësia, etj. Nëse është e nevojshme, ne mund të ofrojmë sugjerimet tona të mira dhe profesionale edhe për zgjedhjen tuaj.

2. Ne do të citojmë në përputhje me rrethanat pasi të marrim të gjitha informacionet rreth çantës.

3. Pasi çmimi të konfirmohet nga palët e ndërsjella, ne do të fillojmë të punojmë në përpunimin e veprës së artit (FYI: duhet ta përpunojmë veprën artistike në versionin e mundshëm për printim gravure).

4. Vendosja e standardit të ngjyrave.

5. Konfirmoni veprën e artit dhe nënshkruani kontratën.

6. Blerësit duhet të parapaguajnë cilindrin (kosto printimi) dhe 40% parapagim të porosisë.

7. Pas kësaj, ne do të fillojmë të prodhojmë produkte cilësore për ju.

1

Forca e Ndërmarrjes

Kapacitet i lartë prodhues

Baza e prodhimit mbulon një sipërfaqe më shumë se 12,000 m2.

Prodhimi vjetor mund të arrijë në 15,000 tonë.

Pajisjet e avancuara të prodhimit

Punëtori të reja të klasës 300,000 GMP.

6 linja prodhimi automatike me shpejtësi të lartë.

2
3

Aftësi të forta inovative teknologjike

Merrni 4 patenta të modelit të shërbimeve.

Sigurimi perfekt dhe i qëndrueshëm i cilësisë

Pajisjet profesionale të inspektimit.

Çertifikimi i cilësisë-sigurisë.

4
5

Strategjia e Zhvillimit të Qëndrueshëm

Pajisja me trajtim të specializuar të gazit të mbeturinave për të reduktuar emetimin e karbonit.


Regjistrohu në buletinin tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Na ndiq

në rrjetet tona sociale
  • facebook
  • sns03
  • sns02