Rreth Kompanisë

Guangdong Nanxin Print & Packaging Co., Ltd. është e specializuar në projektimin, zhvillimin, prodhimin e produkteve të paketimit fleksibël plastike.Si prodhuesi kryesor i printimeve dhe paketimeve, Nanxin ka ofruar cilësi të shkëlqyera dhe shërbime të personalizuara në printim dhe paketim që nga viti 2001. Për shkak të diversifikimit në rritje të aplikacioneve të printimit në treg, ka një kërkesë të lartë për furnizime të personalizuara.Tani Nanxin është profesionist në këtë fushë, ne kemi përmirësuar cilësinë e shërbimeve të personalizuara.

Regjistrohu në buletinin tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Na ndiq

në rrjetet tona sociale
  • facebook
  • sns03
  • sns02